reklama

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka. Jak je zorganizować i nie zwariować?

Domowe przyjęcie to coraz popularniejsza forma organizowania urodzin dla swojego dziecka. To rozwiązanie dużo tańsze niż zabawa w kręgielni, czy kinie, a jednocześnie o wiele pożyteczniejsze, bo dające dzieciom naprawdę wyjątkowe wspomnienia. W artykule podpowiemy, jak zorganizować taką imprezę, jednocześnie nie demolując domu!

Jak zachęcić dziecko do jedzenia warzyw? Sprawdź nasze sposoby!

Warzywa i dzieci to temat trudny. Szczególnie dla rodziców, którzy nie potrafią przemycić jarzyn do codziennej diety swoich pociech. Istnieją jednak pewne triki, które sprawią, że nawet największy niejadek skusi się na zdrowy, warzywny posiłek.

Ciekawy wygląd czy ekscentryczne nazwy?

Przede wszystkim dzieci są doskonałymi obserwatorami i zwracają wielka uwagę na wygląd. Z tego też powodu na sklepowych półkach aż roi się od kolorowych opakowań z bohaterami popularnych bajek – wszystko po to, aby przykuć wzrok najmłodszych. Potem już wszystko zależy od nas, czy ulegniemy prośbom, czy zaproponujemy naszemu dziecku zdrowszą alternatywę.

Rodzaje czajniczków do parzenia herbaty

Miłośników herbaty wciąż przybywa. Dla tych, którzy dopiero planują na poważnie zacząć delektować się tym smakowitym naparem, publikujemy kilka informacji na temat rodzajów czajniczków, które można nabyć w mniej lub bardziej specjalistycznych sklepach. Mamy nadzieję, że dzięki temu wzbogacisz swoją wiedzę na temat akcesoriów do parzenia herbaty.